PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155894}

Snajper 3

Sniper 3
5,8 2 459
ocen
5,8 10 1 2459
Snajper 3
powrót do forum filmu Snajper 3

Ale można obejrzeć mimo wszystko. Powrót do Wietnamu po latach. Ale było kilka scen, które po prostu wkurzają podczas oglądania albo śmieszą swoją głupotą. Chociażby końcowa scena jak Beckett strzela i robi ten myk z pistoletem tego Wietnamczyka. To jaja są jakieś. I potem jeszcze Wietnamczycy, którzy uważali go za Boga i oddali mu się całkowicie. To jakieś głupoty! Takich głupstw nie było w części 1 i 2. Albo sceny w których Tom Berenger niby nie ma palca u prawej ręki, ale nie trzeba się specjalnie przyglądać bo i tak wyraźnie widać, że ma on zgięty palec i gestykuluję ręką tak, aby było to niezauważalne, ale i tak wszystko widać. Poza tym wkurzająca scena jak celował z dachu na ten bar i tak długo się zastanawiał nad strzałem. Zupełnie brak dynamiki!
Plusy filmu to sceny w dżungli i w tunelach pod ziemią. Reszta to przegadany film i niewiele akcji. Od biedy można obejrzeć jeśli widziało się poprzednie części. Ja oceniam na 4/10.

użytkownik usunięty
Axel

napisz cos wiecej pls bo chce obejzec to

ocenił(a) film na 4

Co mam ci napisać jeszcze? Obejrzyj śmiało. Jeśli widziałeś część 1 i 2 to część 3 również powinieneś zobaczyć.

ocenił(a) film na 3
Axel

No ja się nie zgadzam. Od dwójki jest lepszy. Oczywiście, ostatnia akcja z tą ręką i pokłonami to rzeczywiście masakra i załamujące to było, ale poza tym to jest w sumie nawet realistyczny film.

Dwójka była praktycznie cała napchana jakąś kosmiczną akcją typu wybuchające od kul samochody i serie z automatu niemogące trafić w nikogo. A tu jakoś tak przyziemnie i nawet ładniejsze zdjęcia chyba. Ale ta końcówka to była parodia, czegoś takiego to nie widziałem jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones